Foto: se svolením The Super Mario Bros. Movie

Film Super Mario Bros. přichází 3. prosince na Netflix

Pokud si předplácíte Netflix, nyní se vám to vyplatí o něco více. Super Mario Bros. ve filmu, po Barbie druhý nejvýdělečnější film letošního roku, se totiž právě na Netflixu objeví 3. prosince letošního roku.

Od začátku srpna je Super Mario Bros. ve filmu exkluzivním obsahem streamovací služby společnosti Peacock. Peacock má 28 milionů placených předplatitelů, zatímco Netflix má v USA asi 74 milionů platících členů, takže mnohem více lidí bude mít nyní možnost film legálně sledovat doma, aniž by si ho museli půjčovat či kupovat.

Snímek Super Mario Bros. ve filmu je zábavný, i když předvídatelný a bezpečný výlet do Houbového království, kde vládne princezna Peach. Film zaujme nekonečnou řadou odkazů, což jistě potěší dlouholeté fanoušky Nintenda, i řadou různých vizálních vychytávek, jako je například počáteční scéna v Brooklynu, která se promění ve 2D honičku.  Také nelze opomenout strhující výkon Jacka Blacka v roli Bowsera i velmi návykový soundtrack, konkrétně píseň „Peaches“.

Ačkoli je film Mario dosud nejvýdělečnější filmovou adaptací videoherní série v historii, Nintendo a jeho partneři (Universal Pictures a Illumination) zatím neoznámili pokračování. Tento týden však vyšlo najevo, že se Nintendo spojilo se Sony Pictures, aby společně natočili hraný film The Legend of Zelda, což se zdá být ale mnohem riskantnější počin.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.