Zdroj: 9to5google.com

Fitbit již brzy představí nový chytrý náramek Charge 4

Fitbit se proslavil zejména jako výrobce chytrých náramků a hodinek. Nedávno se přitom na veřejnost dostalo několik fotografií spolu s informacemi o nejnovějším modelu Charge 4. Na první pohled je přitom jasné, že novinka se skutečně velmi podobá modelu Charge 3, který byl vydán v říjnu roku 2018. Díky této skutečnosti je možné, že obě zařízení budou moci využívat stejné příslušenství včetně nabíjecího kabelu.

Kromě pásku i celkového designu bude u Charge 3 i 4 stejné také logo Fitbit, které se opět objeví přímo pod (s největší pravděpodobností) OLED dotykovým displejem s haptickou odezvou. Mezi novinky by ale mělo patřit lepší a přehlednější zobrazení údajů na displeji, které by se mělo lépe přizpůsobit velkým číslicím, datu i statistikám aktivit.

Zadní strana nabídne několik senzorů. Ty by měly zahrnovat senzor pro monitoring srdeční frekvence a SpO2 senzor, který dokáže měřit hladinu okysličení krve.

Samozřejmostí budou také pozlacené nabíjecí kolíky pro připojení k nabíjecí kolébce. Velkou novinkou by měla být podpora pro bezkontaktní placení díky NFC. Při platbě by tedy mělo stačit pouze přiložit zápěstí.

Na trhu by se měly objevit dvě barvy – černá a hnědá s růžovým nádechem. Počítá se také se speciální edicí „Storm Blue/Black“ a „Granite“. Cena náramku Fitbit 4 bude na britském trhu stanovena na 139 liber (což je v přepočtu asi 4 200 korun).

Podle prohlášení společnosti bychom se nové a podrobnější informace (zejména o dalších fitness funkcích) měli dozvědět již brzy.

Zdroj: 9to5google.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.