Fitbit představil nové chytré novinky Fitbit Versa Lite Edition a chytré náramky Fitbit Inspire HR, Fitbit Inspire a Fitbit Ace 2

Společnost Fitbit uvedla na scénu čtyři nová zařízení pro široké spektrum uživatelů – Fitbit Versa Lite Edition, Fitbit Inspire HR, Fitbit Inspire a Fitbit Ace 2. Fitbit Versa Lite Edition jsou nejdostupnějšími Fitbit chytrými hodinkami pro každodenní použití, Fitbit Inspire HR a Inspire nabízejí základní a snadno použitelné funkce pro zdraví a kondici ve stylovém provedení za nízkou cenu a Fitbit Ace 2 nově nabízí vodotěsnost a učí děti od 6 let správným sportovním návykům.

Uživatelům bude brzy dostupná i zcela redesignovaná mobilní aplikace Fitbit. V té si budou moci lépe přizpůsobit svou úvodní obrazovku, lépe porozumět naměřeným datům a získají též jednoduchý přístup ke komunitním funkcím.

 

Fitbit Versa Lite Edition staví na úspěchu modelu Fitbit Versa. Nabízí všechny známé funkce, mezi které patří automatické zaznamenávání aktivity, nepřetržité 24/7 měření srdečního tepu, monitorování spánku, přes 15 sportovních režimů, připojení k GPS telefonu, notifikace z telefonu, mnoho populárních aplikací, více než čtyřdenní výdrž na jedno nabití či SpO2 senzor, který měří okysličení krve. Kromě toho hodinky dostaly do vínku jednoduché dotykové ovládání s jedním mechanickým tlačítkem, nízkou hmotnost a nové barvy pro mladé uživatele – bílou, modrou, světle a tmavě fialovou. K dostání budou na přelomu března a dubna za 4 190 Kč.

 

 

Fitbit Inspire HR je nejdostupnějším chytrým náramkem s funkcí nepřetržitého 24/7 měření srdečního tepu. Nabízí automatické zaznamenávání aktivity, monitorování spánku, více než 15 sportovních režimů, připojení k GPS telefonu, průvodce dechovým cvičením a stylové štíhlé provedení. Dostupný bude také na přelomu března a dubna a stát 2 590 Kč.

Fitbit Inspire je zařízením vhodným pro nové uživatele, kteří vyhledávají jednoduché používání za nízkou cenu. Nabídne základní funkce pro zdraví a motivuje k lepším výsledkům. Mezi funkce patří automatické zaznamenávání aktivity, monitorování spánku nebo upozornění na splněné cíle a stopky. Stejně jako Fitbit Inspire HR nabízí i pohodlné nošení během dne i noci, vodotěsnost, dotykový displej, notifikace ze smartphonu a až pětidenní výdrž na jedno nabití. Do prodeje vstoupí též na přelomu března a dubna a jeho cena je 1 790 Kč.

 

Fiitbit Ace 2 je chytrý náramek pro děti od 6 let s cílem naučit je zdravým životním návykům již od útlého věku a pomoci jim trávit více času aktivitami s rodinou a přáteli. Do vínku dostal např. vodotěsnost a odolný řemínek s pouzdrem, který chrání jeho displej během celodenního nošení. Je dostupný ve výrazných barvách (např. neonově žluté nebo tmavě modrozelené) a nabídne řadu příslušenství. Přichází i s novými interaktivními ciferníky, jež děti motivují k pohybu zábavnými výzvami. Každé dítě si může v aplikaci Fitbit vytvořit svůj barevný avatar a profilový obrázek a rodiče jejich účet mohou spravovat díky účtu Fitbit Family, jenž jim nabídne přehled aktivit jejich dětí. Novinka bude k dostání od léta a prodávat se za 1 790 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.