Zdroj: neowin.net

Fitness hodinky Honor Watch ES nabízí skvělou výdrž baterie, velký displej a řadu funkcí za přijatelnou cenu

Spolu s robustními hodinkami Honor Watch GS Pro a dalšími produkty představil v rámci berlínského veletrhu IFA 2020 tento čínský výrobce také fitness hodinky Honor Watch ES. Tyto hodinky se snaží sloučit chytré hodinky a fitness náramek do jednoho produktu. Svým vzhledem přitom připomínají hodinky Huawei Watch Fit, které byly představeny nedávno.

Hodinky Watch ES mají 1,64palcový dotykový AMOLED displej s rozlišením 280 × 456 pixelů, na pravé straně jej doplňuje tlačítko. Překvapivá je výdrž garantovaná výrobcem, která by měla být až 10 dní na jedno nabití při běžném provozu.

Co se týče funkcí, Watch ES uživatelům nabízí až 44 animací, pomocí nichž lze cvičit, a to zejména, pokud máte několik minut času (např. na autobusové zastávce nebo před začátkem porady). A nechybí ani 95 režimů pro nejrůznější sportovní aktivity, od běhu až po plavání. S hodinkami se tedy můžete bez problémů sprchovat nebo s nimi plavat, k potápění však určeny nejsou. Pokud začnete vykonávat nějakou sportovní aktivitu, hodinky samy poznají, co děláte.

Kromě sledování sportovních aktivit nabízí Watch ES (podobně jako Watch GS Pro) 24/7 sledování srdeční frekvence a okysličení krve spolu s monitorováním míry stresu a kvality spánku. Inovativní funkcí je také sledování menstruačního cyklu, tuto funkci však mohou využít pouze uživatelky, které vlastní telefon s Androidem.

Hodinky Honor Watch ES budou k dostání v černé, růžové a bílé barvě. Stejně jako GS Pro se na evropských trzích objeví od 7. září s cenovkou 2 699 korun.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.