Fortnite se spojil Avengers, vznikl tak velmi zajímavý crossover mód, hráči si jej pochvalují

Studio Epic games téměř každý měsíc ukazuje, jak vážné je pro něj předsevzetí distribuovat hry jako služby a dodává do svého nejpopulárnějšího titulu Fortnite stále nový obsah nebo události. V souvislosti s příchodem jednoho z nejočekávanějších filmů roku, závěrečného dílu série Avengers s podtitulem Endgame se Epic rozhodl přinést do Fortnitu právě něco z populární komiksové/ filmové série.

A nejedná se rozhodně o žádné drobné vylepšení, ale rovnou o celý nový mód, jež má simulovat závěrečnou bitvu. Hráči proti sobě stojí ve službách dobra (Avengers) a zla (Tanosova armáda) a bojují o osud planety země. Na každé straně přitom může stát až 20 hráčů.

Herní systém je záměrně udělán tak, aby se za každou stranu hrálo rozdílně. Za lidstvo mají hráči na začátku k dispozici standardní útočnou pušku nebo brokovnici a mapu na níž jsou vyznačené pozice superzbraní členů Avangers. Nechybí tam štít Kapitána Ameriky, rukavice Iron Mana nebo Hawkeyho luk s výbušnými šípy. Hráči chránící zájmy lidstva mají také trojnásobné zdraví.

Proti nim pak stojí Tanosova armáda mimozemšťanů. Každý z nich je vybaven energetickým blasterem a jetpackem s neomezeným množstvím paliva (kvůli jeho přehřívání však nemůže létat neustále). Kdo se navíc první dotkne jeho šesti Infinity Stones změní se v Tanose.

Podle prvních ohlasů se zdá, že se Epicu tento počin opravdu vydařil. Bitvy ve Fortnite jsou dynamické, rychlé a bláznivé čímž výborně tak sedí do komiksové stylizace. Podle vyjádření řady hráčů se jedná o jednu z nejlepších komiksových her všech dob.

Zdroj: kotaku.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.