Foto: se svolením Epic Games

Fortnite uzavře 2. kapitolu 4. prosince – Epic tvrdí, že pak už nebude nic jako dřív

Fortnite čekají velké změny – Kapitola 2 totiž bude brzy ukončena a chystá se Kapitola 3. Druhá kapitola, která začala v říjnu 2019, bude ukončena jednorázovou herní událostí nazvanou jednoduše The End, a to konkrétně 4. prosince ve 22:00 našeho času.

„Po dokončení Konvergence (velké pyramidy uprostřed mapy) zamýšlí Královna kostek zánik Ostrova a nic už nebude jako dřív,“ napsala společnost Epic Games v příspěvku na svém blogu a vyzvala hráče: „Popadněte své zbraně a bojujte s největší ničitelkou reality.“

Pokud je vám název události uzavírající 2. kapitolu povědomý, není divu – i Kapitolu 1 totiž uzavřela událost s jednoduchým názvem Konec. Tehdy šlo o to, že byl velkolepě vyhozen do povětří původní ostrov. Poté byl Fortnite několik dní offline, a až pak se hráči dočkali Kapitoly 2 se zcela novou mapou. Kromě nové mapy však společnost Epic přinesla také nové uživatelské rozhraní, nové mechaniky a další drobnější aktualizace.

Zdá se přitom, že se historie zopakuje. Vzhledem k tomu, že hráči budou bojovat s Královnou kostek v posledním souboji o osud ostrova, zřejmě nic nebude jako dřív a zdá se, že Fortnite v budoucnu opět čekají velké změny.

Pokud proto máte ještě nějaké Fortnite peníze nebo bitevní hvězdy, doporučujeme vám je využít ještě před koncem sezóny, protože se do třetí kapitoly nepřenesou. Od 30. listopadu se navíc můžete těšit na výrazné slevy služeb i exotických předmětů ve hře. Fortnite automaticky vymění nevyužité bitevní hvězdy za odměny. A jestliže máte v plánu ještě nějaké úkoly, dokončete je co nejdříve.

Vzhledem k tomu, že se Epic rozhodl ukončit sezónu o den dříve, než bylo původně plánováno, obdrží každý, kdo se do Fortnite přihlásí před jejím ukončením, bonus 225 000 XP. Ti, kteří se akce zúčastní, si odemknou také speciální Loading Screen a Wrap.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.