Zdroj: youtube.com

Forza Horizon 4 získala další rozšíření, zahrnuje tvorbu vlastních tratí a sérii výzev

Vývojářské studio Playground Games se o čtvrtý díl závodní videohry Forza Horizon stará skutečně ukázkově. Od jeho vydání se tak hráči dočkali poměrně velkého množství nového obsahu (jmenujme například rozšíření s extrémním počasím či závodní vozidla z Lega). Nyní se vývojáři pochlubili dalším bezplatným doplňkem. Jmenuje se Super 7 a staví na popularitě GTA Online výzev, do hry totiž přináší nový herní mód, který je spojen s editorem tratí. To v praxi znamená, že hráči nemusí jen závodit, ale nově budou moci závodní tratě sami tvořit a sdílet s ostatními hráči.

S tímto editorem, který nese název Bluperint Builder, lze přitom vytvářet skutečně originální tratě. Vývojáři totiž zprostředkovali hráčům obrovské množství nejrůznějších objektů, které lze při stavbě tratě využít. Ta tak v podstatě nemá žádné hranice. Můžete se proto směle vrhnout i do nejrůznějších experimentů a se svým vozem si zazávodit na silnicích postavených vysoko nad zemí, řítit se obrovským betonovým tunelem nebo využít nejrůznějších nakloněných plošin a přeskoků.

Kromě editoru tratí je však součástí novinky také sedm výzev, za jejichž splnění hráč získá exkluzivní odměnu. Dopředu však nevíte, kterých sedm tratí vás čeká ani, zda půjde jen o rychlost, nebo také o přesnost, dosažení určitého skóre, rychlosti či něčeho úplně jiného. Pokud proto patříte mezi skalní fanoušky série Forza Horizon a znáte ji jako své boty, nový mód může do vašeho hraní přinést pořádnou dávku překvapení a příjemného napětí.

Super 7 je již nyní dostupný zdarma pro všechny hráče Forza Horizon 4. Pokud by vás zajímalo více informací o tomto rozšíření, můžete ve čtvrtek 10. prosince v 19 hodin navštívit stream s vývojáři, který proběhne na oficiálním kanále na Twitchi.

Zdroje: pcgamer.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.