Foto: se svolením Rogue Games

Game Grumps chystá nový psychologický horor, který se inspiroval tím nejlepším ze známých titulů

Patříte mezi milovníky hororových her? Pokud ano, pravděpodobně vás zaujme nejnovější zpráva. Ačkoli už jsme dlouho neslyšeli o studiu Game Grumps, které stojí například za oddechovou hrou Dream Daddy: A Dad Dating Simulator z roku 2017, právě toto studio nyní oznámilo svůj nenovější projekt Homebody, který se nemůže od Dream Daddy lišit více.

Samotní tvůrci z Game Grumps popisují Homebody jako psychologický horor, který je založený na silném příběhu. Při navrhování této hry se prý inspirovali slasherovými filmy z 80. let, každopádně vidět by v této hororovce měl být i vliv moderních a starších herních klasik, jako jsou Silent Hill, Resident Evil nebo P.T. Hideo Kojimy. Hra rozhodně na první pohled zaujme svojí atmosférou, která se vyznačuje lehce pixelovým výtvarným stylem a efektivním využitím osvětlení.

traileru Homebody (na konci tohoto článku), který již studio vypustilo do světa, se představila hlavní hrdinka Emily. Hráč bude muset Emily a jejím přátelům pomoci utéct před nelítostným vrahem, a to tak, že se mu bude muset nejen vyhýbat, ale také přitom řešit hádanky a správně se rozhodovat.

Ve hře Homebody se Game Grumps znovu spojilo s vydavatelstvím Rogue Games, s nímž spolupracovalo na hře Dream Daddy. Obě společnosti plánují vydat Homebody ještě letos na konzolích a PC prostřednictvím Epic Games Store a služby Steam.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.