Foto: se svolením Garmin

Garmin představil nové chytré odolné hybridní hodinky Instinct Crossover

Společnost Garmin představila nové odolné hybridní hodinky Instinct Crossover, které jsou určeny pro outdoorové aktivity. Jde o známou kombinaci analogových ručiček s funkcemi chytrých hodinek, jako jsou sledovací funkce či oznámení, ale v odolném provedení, které zvládne i náročnější kontakt s přírodou. Hodinky údajně splňují americké vojenské normy pro odolnost vůči prachu, nárazům, teplotám a vodě a díky odolnosti 10ATM přežijí ponory až do hloubky 100 metrů. K dispozici je dokonce i taktická edice, která podporuje dvouformátové GPS, kompatibilitu s nočním viděním a vypínač.

Také výdrž baterie je ve srovnání s jinými odolnými chytrými hodinkami, a dokonce i s některými hybridy, překvapivě vysoká. Společnost Garmin tvrdí, že standardní hodinky Instinct Crossover vydrží na jedno nabití téměř měsíc se zapnutými funkcemi a 110 hodin s aktivním GPS. Bez problému je tak na jedno nabití můžete využít třeba na víkendové túře.

Není překvapením, že Solar Edition vydrží mnohem déle. V režimu chytrých hodinek vydrží při dostatku světla až 70 dní, a pokud budete používat úsporný režim, který vás však omezí pouze na základní funkce, jako je měření času a stopky, má fakticky „nekonečnou“ výdrž.

Samozřejmostí je obvyklá výbava zdravotních a fitness funkcí, jako je pulzní oxymetr, VO2 Max (maximální spotřeba kyslíku), nástroje pro trénink a turistické orientační body. K dispozici je také Garmin Pay.

Hodinky Instinct Crossover jsou k dispozici za 500 dolarů v základní verzi, 550 dolarů za model Solar a 600 dolarů za verzi Tactical.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.