Fotografie použita se svolením společnosti Sony

Ghost of Tsushima Director’s Cut rozšiřuje množství zvířat, která je možné mazlit, na své si přijdou i kočky

Titul Ghost of Tsushima patří mezi nejlepší hry minulého roku a hráčskou oblibu si získal mimo jiné i svou vynikající atmosférou. Hra se totiž nesoustředí pouze na boj a hlavní příběh, ale nechává vyniknout i úctu k přírodě a všemu živému, čímž odkazuje na šintoizmus. Hráči pomáhá v orientaci vítr a svůj čas může trávit mimo jiné také mazlením se zvířaty, konkrétně s liškami.

Tato činnost byla u hráčů velmi oblíbená, a není proto divu, že v nové rozšířené verzi hry se počet zvířat, s nimiž může hlavní postava interagovat, rozšířil. Tvůrci ukazují, že nově je možné podrbat opičku, jelena, a především potom kočky. Dle videí věnovali tvůrci animaci této činnosti velké množství práce a jistě se najdou hráči, kteří si rádi projdou hru znovu, jen aby po cestě pomazlili dostatek koček.

Mazlení zvířat není samozřejmě jediným obsahem připravovaného rozšíření. V něm se hráči kromě ostrova Tsushima, který znají z původní hry, podívají i na ostrov Iki, který odhalí dávné tajemství. Po technické stránce pak hra udělá radost především majitelům PlayStationu 5, protože bude podporovat nové funkce, a to jak ty spojené s grafikou, tak s herním ovladačem. Obsah samotný bude za poplatek přístupný i majitelům PlayStation 4, a to za cenu 19,99 dolarů.

Ghost of Tsushima Director’s Cut vyjde už 20. srpna.

Zdroj: blog.playstation.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.