Foto: se svolením Sony

God of War Ragnarok již brzy dostane bezplatné DLC

Během předávání cen The Game Awards odhalila společnost Sony rozšíření pro hru God of War Ragnarok, hit z roku 2022. Rozšíření se bude týkat Valhaly. Skvělou zprávou je, že bude zcela zdarma a vyjde již 12. prosince, a to jak pro verze základní hry pro PS4, tak pro PS5.

Podobně jako v případě režimu No Return v chystaném The Last of Us Part 2 Remastered se i zde Sony přiklání k roguelitovému formátu. Při každém novém spuštění se podle PlayStation Blogu budete muset potýkat s novými kombinacemi nepřátel a některými překvapeními. Čím více nepřátel zlikvidujete, tím získáte více zdrojů, které budete moci použít na vylepšování. Při každém pokusu se vám také odemknou dočasné výhody. Na výběr bude pět nastavení obtížnosti a k dispozici budete mít rozsáhlou škálu možností zpřístupnění.

Zdá se, že DLC se bude týkat nové částí Kratova příběhu. „Vydejte se s Kratem do Valhally na cestu vstříc budoucnosti, o které si nikdy nemyslel, že je možná,“ stojí v popisu traileru na YouTube. To naznačuje, že rozšíření povede do další hry v sérii. Ačkoli do Valhally můžete naskočit kdykoli, vývojáři doporučují nejprve dokončit hlavní příběh základní hry. To proto, že DLC funguje jako epilog.

Již delší dobu se objevovaly zvěsti, že studio Santa Monica pracuje na DLC pro hru God of War Ragnarok. To, že bude k dispozici bez příplatku, je pro fanoušky příjemným překvapením.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.