Foto: se svolením PlayStation

God of War: Ragnarok možná vyjde už letos

Dlouho očekávaná hra God of War: Ragnarok možná přeci jen stihne vyjít v letošním roce. Zdroje agentury Bloomberg tvrdí, že hra vyjde v listopadu, a to navzdory nedávným zvěstem o jejím odkladu až na příští rok. Studio Santa Monica společnosti Sony je údajně připraveno oznámit datum vydání ještě v červnu.

Ke spekulacím o dlouhém odkladu přispěl také fakt, že se nový God of War neobjevil na události State of Play, které proběhla 2. června, ani na festivalu Summer Games Fest tento týden. Podle informací agentury Bloomberg došlo od oznámení hry Ragnarok v roce 2020 k „několika“ interním i veřejným odkladům, kdy přinejmenším některé byly způsobeny pandemií COVID-19, spojenou s a nutností práce na dálku.

Společnost Sony se k těmto zvěstem nevyjádřila a neexistuje žádná záruka, že nový God of War si zahrajeme ještě letos. Listopadové datum vydání by však nebylo překvapivé. Herní vývojáři často plánují vydání svých největších titulů během veledůležité sváteční nákupní sezóny, zejména před tzv. Černým pátkem, listopadovým dnem po americkém Dni díkůvzdání. A jelikož Ragnarok by mohl být v blízké budoucnosti nejdůležitější hrou pro PlayStation, je sváteční premiéra pro zisk společnosti Sony klíčová.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.