Foto: se svolením Cloudfresh

Google Meet Hardware: co to je a jak jej používat?

Obvyklé schůzky a projednávání pracovních záležitostí v jednací místnosti nahradily online schůzky, na kterých se setkávají zaměstnanci z různých koutů světa. Práce na dálku se stává součástí každodenního života, a proto společnosti musí hledat relevantní interakční schémata, která pomohou učinit videokonference co nejproduktivnější a nejužitečnější. Specializovaný hardware pomůže zorganizovat jakoukoli vzdálenou událost – a jeho implementace vytvoří pohodlné prostředí pro jednání.

Co je to Google Meet Hardware?

Pro přípravu a realizaci videokonference, v rámci níž lze uspořádat diskusi o aktuálních problémech, brainstorming nebo se v rámci ní dohodnout na programu dalších akcí s klienty či partnery, se vyplatí využít unikátní produkt – Hardware pro Google Meet. I když jeden ze zaměstnanců odjel do ČR a druhý je v USA, tak pomocí tohoto hardwaru lze zajistit nerušenou komunikaci, která plnohodnotně nahradí dialog naživo.

Chcete-li vybavit zasedací místnost pro online schůzky, musíte si objednat příslušné vybavení a zakoupit licenci Google Meet Hardware, která nabízí řadu výhod:

  • výběr pozadí z dostupné kolekce obrázků;
  • neustálé sledování informací o provozu zařízení a hlášení o zjištěných poruchách;
  • integrace zařízení;
  • aktivaci potlačení zvuků třetích stran, které způsobují nepříjemnosti během jednání.

Licence je platná 12 měsíců, poté ji budete muset obnovit, abyste mohli nadále používat veškerý hardware pro nástroje Google Meet.

Jak vytvořit kancelář pro online schůzky?

Virtuální schůzky mají své nesporné výhody, nabízejí řadu užitečných funkcí a možností. Také možnosti hardwaru určeného pro pořádání online setkání jsou téměř neomezené. K uspořádání plnohodnotné schůzky v online kanceláři potřebujete:

  • Obraťte se na specializovanou společnost, která poskytuje pomoc při integraci moderních softwarových služeb, a informujte ji o rozpočtu, který máte přidělený na vytvoření kanceláře pro online schůzky.
  • Nechejte si sdělit všechny informace ohledně výběru zařízení, které odpovídá aktuálním potřebám společnosti a také místnosti, ve které bude instalováno.
  • Objednejte si vybrané monitory a audio komponenty a také související příslušenství. Kvalifikovaní specialisté vám pomohou s připojením a konfigurací systému tak, aby byl zajištěn jeho další bezproblémový provoz.

Žádné hranice a omezení – efektivní komunikace bez ohledu na vzdálenost. Vynikající kvalita obrazu, stabilní signál a výborný přenos zvuku – hardware pro technologii Google Meet si opravdu zaslouží pozornost a zcela splní vaše očekávání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.