Foto: se svolením Google

Google Pixelu 6a se můžeme dočkat později, než se očekávalo

Podle nejnovějších informací o chystaných produktech společnosti Google se zdá, že si na některé z nich počkáme déle, než se původně očekávalo. Konkrétně se mluví o telefonu Google Pixel 6a. Tento nový smartphone by se na trhu mohl objevit později, než se předpokládalo. Zdá se, že nyní se Google rozhodl odložit uvedení tohoto zařízení až na červenec.

Podle známého leakera Jona Prossera může nový Google Pixel 6a dorazit až v červenci. Tuto informaci zveřejnil na kanálu YouTube Front Page Tech, kde potvrdil, že uvedení nových hodinek Google Pixel Watch je stále naplánováno na čtvrtek 26. března. Zdůraznil však, že Google velmi často mění konečné termíny oznámení svých zařízení, takže se nakonec může stát cokoli. Nicméně podle Prosserových zdrojů se zdá, že nový Pixel 6a skutečně může dorazit až v červenci, a to kvůli nedostatku čipů.

Tato informace také naznačuje, že zpoždění možná nakonec naberou také hodinky Google Pixel Watch. A to jednoduše z toho důvodu, aby mohly být uvedeny na trh společně s telefonem Google Pixel 6a.

Ať už to bude jakkoli, jisté nicméně je, že oba produkty představeny budou, možná jen o něco později. Připomeňme, že Google Pixel 5a byl také negativně ovlivněn nedostatkem čipů. Zařízení tak bylo kvůli tomu na trh uvedeno až 26. srpna 2021. To znamená, že uvedení Pixelu 6a na trh koncem července proto nakonec nemusí být až tak tragické.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.