Google údajně chystá pro Pixel 3 a XL bezdrátový nabíjecí dok s názvem Pixelstand

Google údajně chystá pro své smartphony Pixel 3 a XL bezdrátový nabíjecí dock s názvem Pixelstand. Informuje o tom web mysmartprice.com, kterému se podařilo získat „leaklé“ rendery zařízení.

Podle webu má dock základnu vyvedenou v oranžové barvě, na které je vyznačeno logo G. V základně je také ukrytý port USB-C a telefony se v docku na rozdíl od podobných zařízení budou nabíjet nastojato, což koneckonců naznačuje i sám název.

Web také uvádí, že telefony bude možné vložením do stojanu proměnit v chytrý displej. V tomto módu budou mít speciální grafické rozhraní – velká tlačítka pro snadnou interakci, zkratky pro vstup do aplikací jako hudba a v neposlední řadě rozhraní poskytne rychlý přístup k hlasovému asistentovi Googlu. Zvláštní interface pro snadné čtení a interakci budou mít i notifikace. Není prý ani vyloučeno, že stojan bude mít zabudovaný reproduktor.

„Leak“ podle webu v podstatě potvrzuje, že Pixel 3 a XL budou na rozdíl od svých předchůdců podporovat bezdrátové nabíjení i rychlé nabíjení. Rychlé nabíjení umožní i stojan.  Google se smartphony chystá představit na eventu v New Yorku 9. října a je možné, že s nimi bude na scénu uveden i dock.

 

Zdroj: mysmartprice.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.