Google ve svém klipu ukazuje, že Kevin už není sám doma – má totiž Google asistenta

Komedie Sám doma se stala kultem a součástí Vánoc mnoha domácností v USA i v Evropě. Příběh o malém chlapci, který se ztratí rodině, vypořádá se zloději a nakonec se svou rodinou opět shledá v sobě míchá tu správnou dávku humoru, uličnictví i vánoční nálady. Pro letošní rok se Kevina rozhodla zaměstnat společnost Google, která ve své krátké reklamě ukazuje, jak by vypadalo Kevinovo dobrodružství, pokud by měl domácího asistenta.

Hlavní roli si v ní zahrál herec Macaulay Culkin, původní představitel Kevina. Reklama přesně kopíruje vybrané scény z filmu, jen je tak trochu mění a ukazuje, jak by vypadaly v dnešní době inteligentní domácnosti.

Reklamu navíc provází i nové vánoční funkce samotného asistenta. Stačí se zeptat „Hey Google Did I forget something?“ a odpověď bude „KEVINNNNNN“. Podobných překvapení souvisejících s filmem přidal do funkcí svého asistenta Google celou řadu.

Vánoční klip navíc provází také making off video, které dává nahlédnout do zákulisí natáčení a jeho součástí je také krátký rozhovor s filmovým Kevinem, který se po osmadvaceti letech vrátil na místo činu. Jsou ukázány také komparace jednotlivých záběrů staré a nové verze Sám doma.

Ve videu bohužel chybí samotný střet s lupiči, který by za pomoci moderních technologií mohl být opravdu zábavný. Je však možné že Google neřekl poslední slovo a třeba nám pod stromeček, nebo u příležitosti Silvestra ještě nějaké video nadělí.

Zdroj: blog.google

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.