Foto: se svolením Google

Google vydal novou sadu tapet s tematikou Pride

Červen je měsícem hrdosti a Google se rozhodl využít příležitosti k vydání nových tapet pro smartphony Pixel a Chromebooky právě s tematikou LGBTQIA+. Nové tapety Pride 2022 pro Chromebooky představila společnost koncem minulého měsíce. Nyní přibyly další tři motivy pro telefony Pixel, které se týkají stejného tématu.

Na návrhu tří nových motivů spolupracoval technologický gigant s ilustrátorem Yannem Bastardem. Jde o velmi barevné a výrazné obrázky, u nichž je velká pravděpodobnost, že je budete buď milovat, nebo nesnášet. Nové tapety jsou nyní k dispozici na podporovaných zařízeních Pixel s June 2022 Feature Drop. Na zařízeních Pixel 4 a novějších je můžete najít přímo v nabídce Tapety a styl v sekci „Curated Culture“.

Pokud ale náhodou nepatříte mezi majitele nejnovějšího telefonu Pixel (případně starší verze), ale přesto byste chtěli tapety na svém zařízení mít, existuje poměrně snadné řešení: Soubory PNG v plném rozlišení (u všech tří obrázků) si můžete jednoduše stáhnout pomocí tohoto odkazu a poté přidat mezi tapety na vašem zařízení.

Originální tapety mají rozlišení 2160 x 2400 pixelů a měly by vypadat dobře na všech zařízeních s displejem FHD+. Vzhledem k tomu, že nové tapety jsou poměrně barevné, skvěle se hodí i k dynamickým tématům systému Android 12.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.