Foto: Unsplash

Google zveřejnil první reklamní video nejnovější řady Pixel 6

Zhruba měsíc po prvních ukázkách Pixelů 6, Google zveřejnil krátké půlminutové video, které prezentuje tuto chystanou řadu smartphonů. Video je doprovázeno sloganem „For All You Are“ a telefon je v něm k vidění (i když vždy jen na malou chvíli) ve své skutečné (tedy nerenderované) podobě, což je u Googlu neobvyklé.

Video začíná symbolickým zvýšením hlasitosti a slovy: „Co kdyby smartphony nebyly jen chytré.“ Mezi tím vidíme krátký prostřih na někoho, kdo ze stolu zvedá Pixel 6 Pro ve zlaté barvě. V průběhu celého videa bohužel ani jednou pořádně nevidíme na displej telefonu, přesto si můžeme všimnout, že spodní rámeček je tlustší než ostatní tři strany.

Po chvíli se objevuje další zpráva: „Co kdyby vás váš telefon viděl takové, jací jste?“ kterou doprovází čtyři krátké klipy, v nichž různí lidé drží Pixel 6 v různých barevných provedeních: opět vidíme zlatý Pixel 6 Pro, pak bílý Pixel 6 Pro, zelený Pixel 6 a oranžový Pixel 6.

Jedná se o výjimečné odhalení designu, protože Google ještě v srpnu bedlivě tajil jakékoli reálné snímky této nové řady a odhalil pouze oficiální rendery. Toto vůbec první reklamní video týkající se chystané novinky končí slovy „Coming Fall 2021“ a sloganem „For All You Are“, kterým bude Google pravděpodobně doprovázet prodeje nových Pixelů. Společnost se snažila nové smartphony prezentovat jako chytrá a personalizovaná zařízení, která se svému uživateli přizpůsobí.

Stále ale není zcela jasné, kdy se nových Pixelů dočkáme. Prozatím se ale zdá, že by to mohlo být již poměrně brzy, a to konkrétně 30. září.

Zdroj: 9to5google.com