Foto: se svolením Gucci

Gucci představil limitovanou edici konzole Xbox Series X, její cena šokuje

Pokud nevíte, co s penězi, můžete si pořídit třeba nejnovější speciální edici konzole Xbox Series X. Ta vznikla k výročí 20. narozenin Xboxu a kromě Microsoftu se na jejím vzniku podílel italský módní dům Gucci. Vedle Adidasu tak jde o další spolupráci tohoto softwarového giganta s velkou oděvní značkou.

Speciální edice Xbox Series X bude stát neuvěřitelných 10 tisíc dolarů (tedy přes 220 tisíc korun). Kromě samotné konzole však noví majitelé obdrží také dva bezdrátové ovladače a velmi luxusní pouzdro. Pochopitelně bude přibalena také služba Xbox Game Pass Ultimate.

A čím se konzole od Gucciho liší od klasické konzole? Limitovaná edice je ozdobena ikonickým Gucciho designem Rhombi (motiv byl do plastového šasi vyryt laserem). Stejný motiv zdobí i pouzdro (kufřík) na konzoli. V této souvislosti se slavná značka nechala slyšet, že jde o zajímavou vizuální slovní hříčku, motiv totiž odkazuje jak na iniciály Guccia Gucciho, tak na zkratku pro Good Game.

Kufřík, který zájemci v rámci limitované edice získají, má vyhrazený prostor jak pro oba ovladače, tak samozřejmě i samotnou konzoli Xbox Series X. Lze ji tak velmi snadno a stylově transportovat.

Společnost Gucci plánuje prodat pouze 100 ručně číslovaných kusů této série, a to pouze v rámci svých kamenných prodejen po celém světě. Novinka bude k dostání od 17. listopadu.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.