Foto: se svolením Supergiant Games

Hades II už si můžete zahrát, k dispozici je v předběžném přístupu na PC

Hra Hades II je nyní k dispozici v předběžném přístupu pro hráče na PC. Hráči si tento dlouho očekávaný roguelike titul již mohou zakoupit a zahrát za 30 dolarů.

Hades II staví na tématech a hratelnosti skvěle hodnoceného originálu z roku 2020. Druhý díl přináší novou hlavní hrdinku, Melinoë, sestru Zagrea, hrdiny původní hry. Kreativní ředitel Greg Kasavin a ředitel studia Amir Rao upřesnili, že k tomu, abyste si hru užili, nemusíte hrát první díl ani se dobře orientovat v řecké mytologii.

Zápletka pokračování se točí kolem střetu s nepřítelem ovládajícím čas. „Chronos, titán času a zlý otec Háda a jeho bratrů, unikl ze svého vězení v hlubinách podsvětí, aby vedl válku na Olympu,“ uvádí Supergiant. „Lze zastavit samotný Čas?“

Tvůrci hry loni uvedli, že chtějí, aby období předběžného přístupu hry Hades II nabízelo alespoň tolik obsahu jako původní hra, když se v roce 2018 objevila v beta verzi. „I když předběžný přístup ze své podstaty znamená, že hra ještě není kompletní, přesto chceme udělat vše pro to, abyste si Hades II mohli zahrát hned, jakmile budete chtít,“ vysvětlilo studio.

Hades II si můžete zahrát ve službě Steam nebo stáhnout v obchodě Epic Store za 30 dolarů. Hra bude později uvedena i na konzolích.

Zdroj: engadget.com