Foto: Wikimedia

Hideo Kojima chystá novou hru s herečkou Elle Fanning

Společnost Kojima Productions připravuje novu hru, v níž se objeví také Elle Fanning, kterou můžete znát z filmů Zloba – Královna černé magie, Zloba – Královna všeho zlého, Neon Demon nebo seriálu Veliká.

Studio spolupráci oznámilo v rámci teaserové kampaně, která začala už v září na Tokyo Game Show. Tehdy studio sdílelo obrázek s tváří zahalenou ve stínu doprovázený slovy „Kdo jsem?“. V pátek dostali fanoušci na tuto otázku odpověď, když účastníci veletrhu PAX Aus našli QR kód s odkazem na webové stránky společnosti Kojima Productions. Na webové stránce se nacházela aktualizovaná verze obrázku, která obsahovala portrét Elle Fanning.

Hideo Kojima poté sdílel tweet naznačující, že budou následovat další teasery a případná odhalení. Podle serveru Polygon se zdá, že páteční teaser je s největší pravděpodobností spojen s pokračováním Death Stranding. V květnu herec Norman Reedus uvedl, že právě začal pracovat na druhé hře ze série. Ačkoli studio Kojima Productions zatím titul oficiálně neoznámilo, producent studia sdílel Kojimův tweet s hashtagem #DeathStranding. Tento tweet byl mezitím smazán.

Stojí však za zmínku, že Kojima pracuje na minimálně jedné zcela nové hře se společností Microsoft. Obrázek doprovázený textem „Kdo jsem?“ tak může poukazovat také na Overdose, novou hororovou hru, na které Kojima údajně pracuje společně s herečkou Margaret Qualley ze hry Death Stranding a seriálu Once Upon a Time in Hollywood.

Více podrobností o novém projektu bychom se měli dozvědět již 9. prosince na předávání cen The Game Awards.

Zdroj: engadget.com