Foto: Unsplash

Hodinky Google Pixel Watch 2 údajně nabídnou výrazně lepší výdrž baterie

Majitelé chytrých hodinek Pixel Watch si často stěžují na slabou výdrž. To by se ale mělo změnit s následujícím modelem Pixel Watch 2. Druhá generace by měla přejít z čipsetu Exynos 9110 od společnosti Samsung z roku 2018 na novější Snapdragon W5 od Qualcommu. Ačkoli baterie v nových chytrých hodinkách nemá být výrazně větší, má nabídnout podstatně lepší výdrž.

Hodinky Pixel Watch 2 prý také nabídnou stejné senzory pro sledování zdraví jako Fitbit Sense 2. Dočkat bychom se tak mohli například technologie měření stresu (pomocí elektrodermální aktivity) či teploty pokožky. Mnoho dalších funkcí a specifikací zůstává tajemstvím, nicméně nepřekvapí, pokud bude nový model jedním z prvních zařízení s operačním systémem Wear OS 4. Nová platforma by měla mít vyšší výkon, získat podporu zálohování a zvýšit dostupnost.

Předchozí zvěsti naznačovaly, že hodinky Pixel Watch 2 budou debutovat spolu s Pixelem 8 letos na podzim. Pokud náramkové hodinky skutečně využijí hardware Snapdragon, bude to představovat neobvyklý zvrat. Google se dosud v posledních mobilních zařízeních opíral především o čipy od Samsungu, včetně Tensoru G2, který se nachází v telefonech z poslední doby, jako je Pixel 7a.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.