Honeywell uvede na Indiegogo nový domácí bezpečnostní systém

Společnost Honeywell uvede na crowfundingové platformě Indiegogo nový domácí bezpečnostní systém. Jde o domácí bezpečnostní systém od firmy DIY, pro který ale nebude vybírat prostředky, přímo jej zde představí.

Je to poněkud překvapivý krok, když uvážíme, že americký konglomerát v oblasti domácího zabezpečení (ale i termostatů apod.) se může pochlubit tržní kapitalizací přes 109 mld. dolarů a zaměstnává v současnosti 132 tisíc lidí, takže si launch svých nových produktů dokáže zajistit jinými kanály. Podobnou iniciativu bychom spíše čekali od menší začínající firmy. Detaily o novém domácím bezpečnostním systému nejsou prakticky známy, víme zatím jen to, že nový systém si budou instalovat a monitorovat zákazníci sami, a že tedy nebude spoléhat na profesionální řešení od Honeywellu.

Společnost webu theverge.com, sdělila, že se na crowfundingovou platformu obrací proto, že komunita na Indiegogo „poskytuje velmi cennou zpětnou vazbu“. V této souvislosti také uvedla, že prostřednictvím platformy mohou u produktů přemýšlet o zavádění nových funkcí a celkově je na základě prvního launche zlepšovat.

Honeywell kromě toho vydal k oznámení pouze obrázek lákající na „novou éru domácí bezpečnosti“, který zasílá svým zákazníkům do e-mailu. Nevíme tedy, jestli chce svým chystaným bezpečnostním systémem konkurovat zavedeným hráčům na tomto poli, jako je Nest, Ring a další. Jisté je pouze to, že monitoring systému si budou obstarávat zákazníci a že jej Honeywell nebude ani nabízet.

Web dodává, že systém bude pravděpodobně používat kameru s integrovaným systémem, který připomíná domácí bezpečnostní systém od firmy Canary. Na Indiegogo má dorazit  1. listopadu.

 

 

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.