Zdroj: tisková zpráva

HONOR nabízí k chytrým hodinkám MagicWatch 2 fitness náramek HONOR Band 5 zdarma

Společnost HONOR nyní přišla se zvýhodněnou akcí – při zakoupení chytrých fitness hodinek MagicWatch 2 nabízí jeden fitness náramek HONOR Band 5 zcela zdarma.

V současné době, kdy jsou kvůli bezpečnostním opatřením zavřené posilovny i fitness centra a lidé by měli co nejméně pobývat venku, většině zcela logicky chybí pohyb. A skvělým řešením, jak se k pohybu donutit mohou být právě chytrá zařízení. Pokud navíc patříte mezi osoby, které potřebují trenéra, hodinky MagicWatch 2 vám jej mohou do jisté míry nahradit, samy totiž integrovaného chytrého trenéra obsahují.

MagicWatch 2 přitom patří mezi zařízení, která byla na trh uvedena teprve nedávno. Jeho výbava je tak skutečně lákavá. Uživatel si může vybrat až z 15 sportovních režimů a 13 různých tréninkových možností při běhání. Disponuje také několika senzory, dokáže proto měřit tepovou frekvenci nebo okysličení krve. Kromě sportu dokáže zdraví svých majitelů monitorovat také během spánku. Pohlídá tak nejen jeho kvalitu, ale dokáže také upozornit na případné nemoci nebo zlozvyky, o nichž nemusíme mít tušení (např. spánková apnoe postihuje překvapivě velkou část populace, mnozí o ní ale nevědí).

A pokud aktivnímu pohybu příliš neholdujete a máte raději relaxační techniky, MagicWatch 2 vám může nabídnout také řadu dechových cvičení, která pomáhají zvládat stresové situace. Navíc s těmito hodinkami můžete také volat. Při sportu tak nemusíte mít po ruce svůj mobilní telefon.

Podobnou výbavu nabízí také fitness náramek HONOR Band 5, který k hodinkám získáte zdarma. Kromě kvalitního displeje, potěší menu kompletně v českém jazyce (jde tak o vůbec první fitness náramek s českým menu). Jako první mezi menšími fitness náramky také dokáže měřit množství kyslíku v krvi. Samozřejmostí je opět monitoring spánku, krokoměr anebo měření tepové frekvence.

Zvýhodněná akce platí u všech prodejců jen do konce tohoto týdne, tedy do neděle 28. března.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.