Foto použito se svolením společnosti Honor

Honor představil řadu telefonů Magic 3. Přináší výraznou tvář, špičkovou výbavu a systém Android

Populární značka mobilních telefonů Honor zažila po svém osamostatnění z náruče mateřské společnosti Huawei stagnaci. O jejích výrazných novinkách nebylo delší dobu slyšet, to však změnilo odhalení nové řady Honor Magic 3, kterou rozhodně nejde přehlédnout.

V době, kdy od sebe jednotliví výrobci opisují ideální designové recepty, jde Honor vlastní velmi výraznou cestou. Panel zadních fotoaparátů tvoří totiž výrazné kruhové pole zabírající více než dvě třetiny šířky telefonu. Tento prvek je znakem všech tří telefonů, které do řady Honor Magic 3 spadají. Vedle základního modelu je to varianta Pro s lepším vybavením a Pro+, která jde v tomto směru ještě výš.

Po stránce výkonu jasně cílí Honor Magic 3 na kategorii vlajkových lodí. Své telefony proto vybavil procesory Snapdragon 888 (respektive Snapdragon 888+ u nejvyšší varianty). Nechybí 5G konektivita ani další moderní funkce. Důležitým faktem je také přítomnost operačního systému Magic UI, který je založen na Androidu 11.

Telefony se od sebe dále liší zpracováním – základní varianta nemá odolnost IP68, naopak model Pro+ nabízí keramické tělo. Nejvýraznější rozdíl je potom ve fotografické výbavě. Zatímco Magic 3 nabídne trojici fotoaparátů (včetně 64megapixelového monochromatického, který by se mohl stát ikonickou výbavou této řady telefonů), varianta Pro přidává ještě teleobjektiv s 3,5násobným optickým zoomem. Pro+ pak ještě přidává výkonný ToF senzor.

Telefony této řady by se měly objevit i na českém trhu, avšak zatím nevíme kdy. Jejich cena pro Evropu startuje na 899 EUR za model Magic 3 a končí na 1 499 EUR za model Magic Pro+. Střední cestou je potom Magic 3 Pro za 1 099 EUR.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.