Honor View 10 bude mít díky nové aktualizaci identifikaci obličeje

Telefonů, které lze odemykat i jinak než otiskem prstů, kódem nebo gestem zatím mnoho není a tvoří svým způsobem elitní klub. V současnosti mu dominuje iPhone X s poslední generací přístrojů Samsung Galaxy a Notu. Nyní to vypadá, že tato vybraná společnost bude mít dalšího člena- nejnovější přírůstek do rodiny Honor, který má označení View 10.

Ačkoliv je tento telefon už na trhu, tak odemykání na základě podobnosti zatím nemá. To mu dodá až nejnovější aktualizace jeho systému, která má jméno OTA. Ta odemkne i další nové funkce, rozpoznávání obličeje bude využívat funkci inteligentního skenování, která bude nově k dispozici.

Samotné odemykání telefonu obličejem je nutné zapnout v menu nastavení. Potom stačí pouze pohled na fotoaparát a přístroj se odemkne. Navíc dokáže podle gyroskopu v telefonu rozpoznat polohu telefonu a díky čemuž nebudou mít uživatelé problém s odemykáním telefonu, i když budou třeba ležet na posteli. Jeden z důležitých rysů tváře, na který se rozpoznávací systém zaměřuje, jsou oči. Ty je nutné mít otevřené. Funkci zřejmě nebude mít dostatečně bezpečnostní parametry aby ji využili například bankovní aplikace.

Honor View 10 dostal do vínku řadu dalších inteligentních funkcí jako je inteligentní zpravodajství na zamykací obrazovce, AI Zoom, detekci pohybu a další. Nová aktualizace by měla být k dispozici pro všechny telefony 24. ledna.

Zdroj: gizchina.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.