Foto: se svolením Sony Interactive Entertainment

Horizon Forbidden West unikl na internet měsíc před vydáním

Horizon Forbidden West je jednou z největších exkluzivit pro PlayStation letošního roku. Nyní – jen něco málo přes měsíc před vydáním tohoto akčního RPG, tedy konkrétně 18. února – se přitom zdá, že unikla nedokončená verze hry.

Podle serveru Video Games Chronicle totiž únik obsahuje veškerý hlavní obsah Horizon Forbidden West. V pondělí se na sociálních sítích objevily screenshoty a videa toho, co je údajně verzí hry pro PS4. Mnohé z nich přitom byly později z Twitteru staženy vydavatelem hry, což jen ukazuje na to, že jde o únik, kterému bychom měli věřit.

Ačkoli se zdá, že společnosti Sony Interactive Entertainment se podařilo úniku zabránit a faktem je, že na tuto uniklou hru (v níž by měly chybět jen některé méně zásadní prvky a herní funkce) prozatím nelze nikde stáhnout, neznamená to, že to tak do vydání zůstane.

Pokud proto patříte mezi skalní fanoušky Horizon Zero Dawn, kteří se pokračování nemohou dočkat, doporučujeme vám být na internetu obezřetní. Je totiž klidně možné, že byste na nějaký ten spoiler narazit přeci jen mohli.

Jde o podobnou situaci, které se odehrála také před vydáním hry The Last of Us Part II, z níž před vydáním unikla na internet její velká část vystřižených scén s nemalými příběhovými spoilery. Takový únik přitom dokáže pokazit dojem z nové hry.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.