Foto: fallout4london.com

Hra Fallout: London vytvořená fanoušky vyjde v dubnu příštího roku

Působivě vypadající fanouškovská modifikace Fallout: London se dočkala oficiálního data vydání, které je stanoveno na 23. dubna. Vývojářský tým tvrdí, že hra je již hotová, ale že potřebují těchto několik posledních měsíců na testování.

Fallout: London je mod pro Fallout 4 od Bethesdy. Jak vyplývá z názvu, hráči se podívají do postapokalyptické verze Londýna. Trailer s datem vydání ukazuje ikonické lokace, jako je Big Ben, Divadlo Globe, Trafalgarské náměstí a mnoho dalších míst.

Vývojářský tým Folon tvrdí, že evropské velkoměsto nebude jen prázdnými kulisami. Mod hráče zavede na příběhové cesty, které “prozkoumají předválečnou evropskou historii” a podívají se na to, jak válka ve světě Falloutu ovlivnila “třídně strukturovanou společnost”. Jedná se o přímé pokračování Falloutu 4, ke spuštění modu tedy budete potřebovat PC verzi původního titulu.

Fallout: London byl ve vývoji více než tři roky a očekávalo se, že bude dokončen v roce 2022 nebo 2023. Tým Folon tvrdí, že zpoždění bylo nevyhnutelné, protože mnoho členů týmu “pochází z regionu postiženého konfliktem”, čímž pravděpodobně naráží na Ukrajinu.

Zatímco v Evropě má datum vydání jen malý význam, v Británii je 23. dubna Den svatého Jiří. Je to den, během kterého se pořádá plno oslav a průvodů. Je to také jen týden poté, co se na Amazon Prime Video objeví seriál Fallout.

Zdroj: www.engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.