Foto: se svolením Enhance

Hra Humanity se na PS Plus objeví 16. května

Humanity je kuriózní kříženec plošinovky a logické hry. Nyní bylo konečně stanoveno datum vydání, a to na 16. května. Tato novinka vyjde na PlayStationu 4, PlayStationu 5 a Steamu, na všech platformách bude podporována virtuální realita. Předplatitelé služby PS Plus Extra a Premium si ji budou moci vyzkoušet bez příplatku, protože Humanity se v den vydání zařadí do katalogu her PS Plus.

Na nejnovějším titulu od studia Enhance se pracuje již delší dobu. Poprvé jsme se na něj mohli podívat v roce 2019, přičemž vyjít měl v roce následujícím. Zpoždění však dalo Enhance šanci vytvořit také verze pro PlayStation 5 a PS VR2.

Ve hře Humanity budete hrát za bezejmenného psa plemene shiba-inu. Vaším úkolem je navádět davy lidí k východu pomocí příkazů, které je přimějí otáčet se, skákat, plavat, šplhat atp. Jde vlastně o obrácení klasického vztahu psa a člověka, kdy člověk udává příkazy psovi. Hráče čeká více než 90 úrovní, souboje s bossy i možnost vytvářet si vlastní etapy a sdílet je s ostatními hráči.

Na blogu PlayStationu výkonný producent Enhance Mark MacDonald napsal, že se tým rozhodl zařadit Humanity do katalogu her PS Plus hned první den, aby se hra dostala k co největšímu počtu hráčů. V průběhu let debutovalo v základní úrovni PS Plus Essential několik titulů, které si rychle našly velké množství diváků, nejznámější jsou Rocket League a Fall Guys. Nejnovější hrou, která se v den vydání dostala na úroveň Essential, byla Meet Your Maker.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.