Foto: se svolením Blizzard Entertainment

Hra Overwatch 2 míří na Steam

Společnost Blizzard poprvé přináší některé ze svých PC her na Steam. Nyní společnost oznámila, že přechod bude zahájen hrou Overwatch 2, a to již 10. srpna, ale nezveřejnila podrobnosti o tom, jaké další tituly by mohly na tuto platformu dorazit.

Prezident společnosti Blizzard Entertainment Mike Ybarra v tiskové zprávě uvedl, že Battle.net pro ně zůstane prioritou, ale hráči podle něj chtějí mít u vybraných her také možnost je najít na Steamu.

Má to jeden háček – ačkoli bude Overwatch 2 k dispozici na Steamu, stále hráči musí mít účet na Battle.net, aby si mohli hru zahrát a získat přístup k funkcím, jako je například multiplatformní hraní. Hráči budou mít také přístup ke svému seznamu přátel na Steamu a budou moci na tuto platformu pozvat nové přátele. Společnost Blizzard ale neoznámila podporu Steam Decku.

Spolu s podporou Steamu se Overwatch 2 dočká ve stejný den velké aktualizace. Hráči mohou očekávat PvE mise, nový PvP režim a nového hrdinu. Blizzard nový update nazval Overwatch 2: Invasion a tvrdí, že bude mimo jiné skvělým startem pro nové hráče.

Blizzard zatím neoznámil další tituly ani data, kdy se na Steamu objeví. Společnost ale poznamenala, že se o tyto informace s předstihem podělí. Pokud víte, že si chcete Overwatch 2 ze Steamu stáhnout, můžete si jej již nyní přidat na seznam přání a 10. srpna budete upozorněni, až hra vyjde.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.