Foto: se svolením Nintendo

Hra Sports Story nečekaně přichází na Nintendo Switch

Po dlouhém zpoždění je hra Sports Story k dispozici na Nintendu Switch. Fanoušci hry Golf Story čekali na pokračování již delší dobu. Sports Story mělo původně na konzoli dorazit už v roce 2020, ale došlo ke zpoždění.

Sports Story nabízí řadu stejných postav jako Golf Story a přímo navazuje na události původní hru. V novince se tak opět mísí sport, prvky hraní rolí (RPG) a dobrodružství. I v novém díle si hráči zahrají golf a mohou se věnovat také fotbalu, BMX (cyklistickému motokrosu) a rybaření, což není vzhledem k prvkům RPG překvapivé. Hráči se však mohou jen tak potulovat po okolí, prozkoumávat opuštěné ruiny nebo se poflakovat v obchodním centru.

Nintendo minulý měsíc uvedlo, že Sports Story dorazí někdy v prosinci, což se potvrdilo. Kromě toho společnost oznámila debut nejnovějšího titulu od Sidebar Games, čímž uzavřela týden aktualizací nezávislých her. Mortal Shell a snová logická hra Melatonin patřily mezi další překvapení, která tento týden na Switchi vyšla. Nintendo také prozradilo, že příští rok se na konzoli objeví remake hry Risk of Rain, půvabně působící The Gecko Gods a rozkošná psí fotografická hra Pupperazzi.

Zdroj: engadget.com