Zdroj: wikimedia.org

Hráč FIFA netušil, že jeho protivníkem je skutečný záložník FC Schalke 04, Michael Gregoritsch

Celá konverzace mezi nic netušícím hráčem FIFA a známým rakouským záložníkem Michaelem Gregoritschem vznikla naprosto nevinně. 23 letý Levy Visser z Holandska se v on-line hře FIFA Ultimate Team zeptal svého náhodného soupeře, jestli dokáže vystřelit góly, které jsou potřeba k získání speciální karty Scream Edin Džeko, slíbil přitom, že na oplátku ho nechá vyhrát bez boje. Neznámý protivník souhlasil s dohodou a mezi oběma hráči vznikla poměrně dlouhá konverzace.

Visser začátek celé konverzace popsal takto: „Právě jsem se pokoušel splnit výzvu, abych získal kartu hráče Edina Džeko. Pro tuto kartu bylo nutné splnit pět výstřelů s nízkým úderem, což bylo dost náročné. Proto jsem se rozhodl požádat o radu svého soupeře. A ten byl opravdu milý.“

Viesser v tu chvíli ještě neměl nejmenší tušení, s kým si to ve skutečnosti povídá a kdo mu pomohl splnit požadový úkol. Poté se diskuze přenesla na všeobecný hovor na téma FIFA. „Po výměně několika dalších zpráv můj soupeř odhalil, že je Michael Gregoritsch, který v minulém roce hrál v Bundeslize FC Augsburg,“ vysvětlil Viesser, který byl nejdřív k takovému tvrzení skeptický. Aby si jeho totožnost ověřil, požádal ho, zda mu může odpovědět na zprávu z Instagramu slavného fotbalisty. Gregoritsch mu následně poslal svoji fotografii a kartu s hodnotou 99.

Překvapený hráč FUT nechtěl uvěřit svým očím a celou situaci popsal následovně: „Jen jsem si uvědomoval, že je opravdu úžasné zahrát si proti profesionálnímu fotbalistovi, který je navíc tak milý a uvolněný.“ Pro hráče FIFA jde rozhodně o pozitivní zprávu, skýtá jim totiž naději, že i oni mohou ve hře narazit na soupeře, z něhož se poté vyklube skutečný fotbalista.

Zdroj: sportbible.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.