Hráči Pokémonu Go z celého světa se 22. července spojí kvůli získání bonusů a „tajemné“ odměně

Hráči populární japonské hry Pokémon Go se sejdou 22. července na Pokemon Go Fest v americkém Chicagu. Zde získají nové informace o budoucnosti tohoto herního fenoménu a zúčastní se speciálních akcí, v nichž budou moci získat zajímavé bonusy včetně „tajemné“ odměny.

Účastníci se budou moci v místě konání akce přihlásit na 3 akce (challenge). Ve všech se budou snažit chytit Pokémona určitého typu, jemuž odpovídá různý bonus. Například za chycení ohnivého Pokémona dostanou candy bonus, za vodního Pokemona obdrží zkušenostní bonus.

Hráči z celého světa budou mít motivaci se také zapojit, protože pokud se osobně neúčastní Go Festu, ale podaří se chytit dostatek Pokémonů, prodlouží to možnost odemknout jakékoli bonusy až o 48 hodin. A pokud se celosvětově podaří chytit dostatek Pokémonů během zmíněných akcí, odemkne se speciální „Mystery Challenge“. Tato „challenge“ bude přístupná pouze hráčům v Chicagu, ale pokud ji splní, dostanou všichni hráči globálně další, zatím nespecifikovanou odměnu.

Trenéři v Evropě nemusejí zoufat, pokud se nebudou moci účastnit amerického Go Festu osobně. Na vybraných místech na kontinentu proběhnou speciální akce. Konají se např. v dánské Kodani, švédském Stockholmu, španělské Barceloně, ale i v Praze, a to od 5. srpna do 16. září. Evropští hráči zde dostanou příležitost pořádat hon na Pokémony z „divoké“ Safari zóny.

 

Zdroj: gamesradar.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.