hublot.com

Hublot představil limitovanou edici předražených hodinek pro fotbalové rozhodčí, hráče a fanoušky Premier League

V minulém roce se stal oficiálním partnerem největší anglické ligové fotbalové soutěže Premier League výrobce luxusních švýcarských hodinek Hublot. Tato společnost nyní představila limitovanou edici chytrých hodinek Big Band e Premier League s WearOS, která je omezena na pouhých 200 kusů. Cena je však astronomická – za jedny hodinky zaplatíte 5 200 dolarů (v přepočtu tedy přes 110 tisíc korun).

První otázka, která nejspíš každého napadne, je, zda této částce nejnovější hodinky odpovídají. Pokud byste očekávali, že ano, musíme vás zklamat. Hodinky Hublot Big Band e Premier League jsou totiž vybaveny zastaralým (!) čipsetem Qualcomm Snapdragon Wear 3100, pouhým 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti. Dále (nepříjemně) překvapí kapacita baterie, která dosahuje jen 300 mAh. Společnost Hublot navíc uvádí, že úplné nabití hodinek trvá dvě a půl hodiny.

Co se designu týče, převládá fialová barva, která je hlavní barvou soutěže Premier League. V této barvě je proto proveden jak látkový řemínek, tak i 1,21palcový displej s rozlišením 390 x 390 pixelů, který je umístěn v titanovém pouzdru.

Vzhledem k tomu, že je tato edice určena jak pro trenéry a hráče, tak i pro fanoušky Premier League, jsou hodinky vybaveny speciálním módem Match Mode, pomocí něhož lze zobrazit podrobnosti o jednotlivých týmech, ale obsahuje například i funkcí VAR (Video assistant referee), díky čemuž divák může kontrolovat rozhodnutí rozhodčího v reálném čase.

K dispozici je také aplikace Hublot Loves Football Premier League, která je navržena pouze pro tuto speciální edici hodinek a fanouškům poskytne řadu dalších podrobných informací o hře. Pravdou ale stále zůstává, že tyto hodinky za koupi rozhodně nestojí.

Zdroj: 9to5google.com