Zdroj: blog.humblebundle.com

Humble Bundle nabízí obrovský balíček her za zlomkovou cenu, peníze z jeho prodeje daruje organizacím bojujícím s nákazou

Pokud bychom mohli mluvit o tom, že současná celosvětová zdravotní krize má nějaká pozitiva, museli bychom jistě zmínit vlnu lidské empatie a solidarity, jíž jsme svědky. Ta se projevuje množstvím dobrovolníků od švadlenek, přes 3D tiskaře až po kuchaře nebo řidiče, stejně jako ve sbírkách a crowfundingových kampaních.

Zajímavou nabídku, jak přispět na dobrou věc a zároveň pomoci, nabízí v současnosti server humblebundle.com v rámci své kampaně Conquer Covid-19. Ta nabízí doslova obří balík her a elektronických knih, jejichž hodnota přesahuje tisíc dolarů. Zájemce přitom tak hluboko do kapsy sáhnout rozhodně nemusí, protože finální cena balíčku je 28 dolarů, tedy minimálně, kdo chce, může zaplatit samozřejmě více.

Balík her, který si pro nás Humble Bundle připravil, je skutečně obrovský a dokáže nabídnout hru snad každému. Od povedených indie titulů jako je taktická strategie Into The Breach, přes akční zábavu Darksiders II nebo Sniper Elite III, až po strategické tituly Tropico 4 nebo Europa Universalis IV, což je mimochodem titul, který je schopný ukousnout velký kus vaší karantény. Nechybí ani Worms Revolution, zábavná akční hra, kterou je možné hrát ve více hráčích na jednom PC. Na své si přijdou i milovníci adventur a netradičních her, k dispozici je totiž například překrásně animovaný příběh Broken Age nebo akční adventura Psychonauts.

Humble Bundle prodává tyto hry za zlomek jejich ceny a garantuje, že veškeré peníze z prodeje daruje organizacím zajišťujícím peníze pro boj s onemocněním Covid-19. Balíček her, který server za 28 dolarů nabízí, je opravdu velmi pestrý a dokáže pobavit skutečně na dlouho zvlášť v případě, že máte za současného stavu hodně času a nebojíte se otevřít své herní obzory.

Zdroj: humblebundle.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.