HyperX představil svá první herní Bluetooth sluchátka HyperX Cloud MIX

HyperX, podznačka společnosti Kingston Technology, představila svá první herní sluchátka s podporou technologie Bluetooth HyperX Cloud MIX. Podle výrobce nabídnou špičkový zvuk, elegantní design a maximální pohodlí a kromě hraní se hodí i pro poslech hudby.

Sluchátka dostala do vínku stejně jako předchozí modely Cloud 2 a Cloud Alpha technologii Cloud DNA, dvoukomorovou zvukovou technologii a 40mm drivery pro živý a maximálně přesný zvuk. Splňují standard Hi-Res Audio a jejich frekvenční rozsah je 10–40000 Hz (nejvyšší frekvenci podporují po připojení kabelu), přičemž akustický výkon činí při 1 KHz 100 dB. Jsou vybavena dvěma mikrofony – jedním flexibilním a odpojitelným sloužícím k hlasovému chatu ve hrách a druhým interním, který najde využití při hovorech, mobilním hraní apod.

Sluchátka také nabízejí intuitivní onboard ovládací prvky pro rychlý přístup k ovládání audia a mikrofonů, audio indikátory zobrazující jejich status v bezdrátovém režimu, při zapojení kabelu kompatibilitu se zařízeními používajícími 3,5mm konektor a na jedno nabití výdrž 20 hodin.

Sluchátka jsou v USA dostupná prostřednictvím e-shopu Best Buy a stojí 200 dolarů.

 

Zdroj: hyperxgaming.com