Foto: se svolením LEGO

Interaktivní sady Lego Mario doplní princezna Peach

Patříte mezi skalní fanoušky Maria a milujete stavebnice LEGO? Pokud ano, pak vás jistě potěší zpráva, že společnost Lego rozšířilo stavebnice s tematikou Maria také o princeznu Peach.

Podobně jako loňské přidání Luigiho ani startovací sada Lego Princess Peach nepřináší žádné zásadní změny oproti původním sadám Lego Mario z roku 2020. Základní technologie je u všech tří postav stále stejná, což znamená, že využívá kombinaci LCD displeje pro animaci výrazů obličeje jednotlivých postav, hlavní obrazovky na jejich hrudi, senzoru pro snímání čárových kódů a reakcí na různobarevné kostičky. Postavičky Lego se také mohou připojit k přídavné aplikaci přes Bluetooth či se propojit mezi sebou.

Pravdou ale je, že princezna Peach přeci jen přináší trochu odlišný design (vzhledu předlohy je věrnější než Mario nebo Luigi). Tato nová legová postavička bude mít pochopitelně také unikátní hlasové hlášky a zvukové efekty.

Pokud byste si chtěli interaktivní lego figurku princezny zakoupit, je součástí setu Adventures with Peach Starter Course, který je na oficiálních stránkách LEGO dostupný za 59,99 dolarů. Figurka je samozřejmě kompatibilní s předchozími sadami Lego Mario. Zakoupit je možné také některou z nových rozšiřujících sad, které LEGO vydalo spolu se základním setem obsahujícím princeznu.

Mezi nejzajímavější rozšiřující sadu patří Peach’s Castle, který se proslavil jako kulisa ve filmu Super Mario 64. Rozšiřující sadu hradu lze pořídit za 129,99 dolarů (jde o nejdražší novou sadu). Vybírat můžete i z dalších rozšiřujících sad. Všechny sady se začnou prodávat od 1. srpna.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.