Foto: se svolením Apple

iOS 17.1 je tu a přináší mnohá vylepšení

Společnost Apple vydala iOS 17.1. Aktualizace pro iPhone, která je nyní dostupná pro všechny uživatele, přináší vylepšení funkce AirDrop, rozšířené možností ovládání funkce StandBy, nové funkce Apple Music a novinky ve funkci Photo Shuffle na zamykací obrazovce. Kromě toho přináší také opravy chyb.

Aktualizace iOS 17.1 je nyní k dispozici pro všechny nejnovější iPhony (2018 a novější) a lze ji stáhnout v Nastavení > Obecné > O systému > Aktualizace softwaru. Nejvýznamnější změnou doprovázející iOS 17.1 je vylepšení funkce AirDrop, která slouží k bezdrátovému přenosu médií. Nově umožní pokračovat v přenosu obsahu, i když opustíte dosah AirDropu.

Mezi novinky patří také některé nové funkce pro Apple Music, které nyní uživatelům umožňují přidávat skladby, alba a seznamy skladeb do Oblíbených a zobrazit je v knihovně. Apple Music také získává nové obaly měnící barvu a návrhy skladeb v dolní části seznamů skladeb. Tyto funkce přicházejí také do Apple Music na Macu s aktualizací macOS Sonoma 14.1, která již byla také vydána.

S iOS 17.1 Apple také přidal podporu klávesy Home pro zámky Matter, opravil problém se spárováním s hodinkami Apple Watch, který způsoboval resetování nastavení soukromí uživatelů Significant Location, a mimo jiné vyřešil problémy s odezvou klávesnice. Apple vydal iOS 17.1 společně s watchOS 10.1, který mimo jiné přináší funkci dvojitého klepnutí do nejnovější řady hodinek Apple Watch, a macOS Sonoma 14.1.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.