Foto: se svolením iPhoneMarket

iPhone 13, 13 mini a 13 pro SKLADEM za 40% cenu nového

Toužíte po nejnovějším iPhonu, ale nechce se vám za něj utrácet příliš mnoho peněz? Jedním z možných řešení je koupě zánovního či použitého telefonu. Tímto způsobem můžete ušetřit až 40 % ceny za nový telefon. Jedním z ověřených prodejců, který nabízí iPhony s výraznou slevou, je iPhoneMarket. Oproti konkurenci tento e-shop nabízí nejen extrémně nízké ceny, ale také dopravu zdarma a dárek ke každému telefonu.

Který si vyberete – iPhone 13, iPhone 13 mini nebo iPhone 13 Pro?

Máte na nejnovější jablečný iPhone zálusk, ale nevíte, kterou verzi si vybrat? Nevadí. Připravili jsme pro vás krátké srovnání, které vám s výběrem pomůže.

Základní model iPhone 13 nabízí téměř zcela totožný design jako předchůdce dvanáctkové řady, dočkáte se velmi ostrého a jasného displeje, jehož nejvyšší frekvence je 60Hz (120 Hz je vyčleněno pro model Pro). Příjemnou změnou je nejnovější procesor A15 Bionic, díky němuž patří iPhone 13 mezi jeden z nejrychlejších telefonů, které si v současné době můžete pořídit. Uživatele pravděpodobně potěší i dvojnásobná kapacita úložiště – k dispozici je 128 GB. Velkým plusem je delší výdrž baterie (o 1,5 hodin než iPhone 12) a zejména vynikající fotoaparát (oproti dvanáctce došlo hlavně k vylepšení nočního režimu).

Zdroj: iPhoneMarket

Pokud dáváte přednost kompaktnějším zařízením, doporučujeme sáhnout po iPhone 13 mini. Vzhledem k tomu, že loňský iPhone 12 mini byl prvním jablečným telefonem tohoto typu, bohužel měl své mouchy (např. slabší výdrž baterie). Zdá se, že se Apple poučil a třináctkový model vyladil téměř k dokonalosti (a má k tomu také důvod, protože příští rok už mini verze nemá být představena). iPhone 13 mini nabídne dvojnásobné úložiště (128 GB), úhlopříčku pouze 5,4 palce a zejména nízkou hmotnost (141 g) a kompaktní rozměry.

Zdroj: iPhoneMarket

Nejvyšší model iPhone 13 Pro potěší uživatele, kteří prahnou po tom nejlepším. Oproti klasické a mini verzi se tento model chlubí plynulým a neskutečně rychlým 120Hz displejem, 6GB RAM (místo 4GB) a hlavně vynikajícím trojitým fotoaparátem (který nabízí například focení v RAW nebo bezkonkurenční videozáznam). Oproti své loňské verzi potěší lepší výdrž baterie a inovovaný fotoaparát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.