Foto: Unsplash

Je to oficiální – Samsung Galaxy S22 bude představen v únoru

Již brzy se dočkáme další akce Unpacked. A ačkoli Samsung ještě přesně nespecifikoval, kdy událost proběhne, spekuluje se již o 8. únoru. Prezident a ředitel MX Business Samsung, TM Roh, nicméně na blogu zveřejnil příspěvek, který prozrazuje, co můžeme od chystané akce očekávat. Samsung se rovněž podělil o upoutávku (ke zhlédnutí na konci článku).

„Víme, že mnoho z vás bylo překvapeno, když Samsung loni nevydal nový Galaxy Note,“ napsal Roh. „Na veletrhu Unpacked v únoru 2022 vám představíme nejpozoruhodnější zařízení řady S, které jsme kdy vytvořili.“ Je tedy téměř jisté, že společnost již brzy představí řadu Galaxy S22.

Roh se také nechal slyšet, že „následující generace Galaxy S… spojuje největší klady z řad Samsung Galaxy v jednom dokonalém zařízení“. Naznačil také, na co se uživatelé například mohou těšit. Rozhodně jde o noční fotografování a špičkový výkon. Přitom nejlepší vylepšení se pravděpodobně dočká model Ultra, tedy podobně, jako tomu bylo v předchozích letech.

Bohužel více podrobností z příspěvku na blogu nelze vyčíst. Jde spíš o typ informací, které jen naznačují. Například Rohovo vzletné tvrzení o „nejpozoruhodnějším“ zařízení. Co už ale víme z dřívějška, je to, že smartphone nabídne velký displej a samozřejmě také podporu stylusu S Pen. Rozhodně ale zůstává otázkou, čím bude novinka tak pozoruhodná.

Samsung také oznámil, že dnes (tedy 21. ledna) otevře možnost předobjednávek, aby si uživatelé mohli s předstihem zarezervovat produkty, které budou na únorové akci představeny.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.