Jedna z nových reklam Applu se zaměřuje na důležitou funkci iPhonu Xr

Apple vypustil do světa dvě nové televizní reklamy. Jedna je na iPhone Xs, iPhone Xs Max a iPhone Xr a týká se zpráv typu iMessage a druhá je jen na posledně jmenovaný model a jeho rekordní výdrž baterie.

První reklama je o zašifrovaných zprávách iMessage, které je možné posílat z aplikace Messages na zařízeních se systémem iOS. iMessage je zpráva, fotografie nebo video, které se posílají na zařízení s iOS nebo Macy prostřednictvím mobilního nebo Wi-Fi připojení. Jelikož používají end-to-end šifrování, jsou soukromé.

Hlavním sdělením klipu je to, že pro Apple je ochrana soukromí zákazníků nejvyšší prioritou, přičemž slogan „Privacy. That’s iPhone“, který se objeví na konci, je možné vnímat jako jeho nepřímé popíchnutí dalších gigantů jako Facebook nebo Google, jejichž praktiky v této oblasti v minulosti ostře kritizoval.

Druhý spot vyzvedává skutečnost, že iPhone Xr má nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů v historii (kapacita jeho baterie však není ze všech nových modelů největší – má velikost 2942 mAh, zatímco iPhone Xs Max 3174 mAh; u iPhonu Max je to pak 2658 mAh). Předtím se tímto titulem mohl chlubit iPhone 8 Plus.

 

Zdroj: phonearena.com, gsmarena.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.