Foto: se svolením PlayStation

Již 2. června budou v rámci State of Play představeny hry pro PSVR2

Společnost Sony se rozhodla uspořádat první akci PlayStation State of Play po několika měsících. Pokud již netrpělivě očekáváte uvedení nejnovějšího headsetu PlayStation VR2 na trh, rozhodně by vám tato událost neměla uniknout.

Společnost oznámila živý přenos akce na půlnoc 2. června našeho času. Součástí celé události bude právě i představení několika her pro PSVR2. Prozatím nebyly zveřejněny žádné další detaily, každopádně společnost nedávno prozradila, že při uvedení na trh bude pro platformu VR k dispozici nejméně 20 „velkých“ her. Nebylo by tedy příliš velkým překvapením, pokud bychom se alespoň některých z nich v rámci prezentace dočkali.

Nicméně v rámci State of Play budou také odhaleny další hry od vývojářů třetích stran a také některé další novinky. Celou akci budou moci zájemci sledovat živě prostřednictvím kanálů PlayStation Twitch a YouTube. Celá akce by měla trvat zhruba půl hodiny.

Pro PSVR2 bylo zatím potvrzeno jen několik her, včetně spin-offu Horizon: Call of the Mountain, stejně jako Among Us VR, Cyan Worlds’ Firmament a nejmenované projekty od společností Coatsink (Jurassic World Aftermath) a nDreams (Fracked). Prozatím není jisté, zda se Sony zmíní i o těchto hrách, nebo se dokonce pochlubí nějakými herními ukázkami. Co je naopak jasné, je to, že společnost je připravena obrátit pozornost hráčů na software nového headsetu.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.