Foto: se svolením Bethesda

Jones and The Great Circle se objeví na Xboxu a PC koncem letošního roku

Xbox během čtvrtečního streamu Developer Direct nabídl první podrobnosti o projektu Indiana Jones od MachineGames. Potvrdil také název hry, který zní Indiana Jones a Velký kruh, a prozradil, že hra vyjde na Xbox Series X/S, PC a Xbox Cloud Gaming ještě letos.

(Nečekaně) se jedná o akční adventuru, v níž se Indiana Jones pokusí zastavit několik padouchů, kteří usilují o získání tajemné síly. Příběh se odehrává v roce 1937, mezi událostmi z filmů Jezdci ztracené archy a Poslední křížová výprava. Zmiňovaná síla je spojena s něčím, co se nazývá Velký kruh – dokonalý kruh kolem zeměkoule, který spojuje lidmi vybudovaná starobylá místa velkého duchovního významu.

První herní trailer (ke zhlédnutí na konci článku) ukazuje hlavního hrdinu z pohledu první osoby, jak prozkoumává egyptské pyramidy, překonává zasněžené vrcholky hor, plíží se kolem nepřátelských pevností a jednoduše se snaží zůstat naživu tváří v tvář smrtelné zkáze. V cutscénách a některých plošinových sekvencích se kamera stáhne dozadu, abyste si legendárního archeologa mohli lépe prohlédnout. Hra využívá podobiznu Harrisona Forda, ale hlas postavy namluvil Troy Baker.

Zatím je na to brzy, ale zdá se, že MachineGames s pomocí Todda Howarda z Bethesdy jako výkonného producenta se podařilo dokonale vystihnout atmosféru dobrodružství Indiana Jonese. Pokud proto patříte mezi fanoušky, můžete se těšit na konec tohoto roku, kdy hra vyjde.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.