Foto: OnePlus

K předobjednávkám telefonů řady OnePlus 9 bude možné získat sluchátka OnePlus Buds Z zdarma

Již tento měsíc představí OnePlus čtyři nové produkty – OnePlus 9, OnePlus 9 Pro, OnePlus 9R a OnePlus Watch. Přestože ještě stále nebylo potvrzeno konkrétní datum, společnost již zveřejnila oznámení na svém webu, kde je uvedeno datum 8. března. Není ale jasné, zda tento den dojde k samotnému představení novinek, nebo jen k uvedení přesného data, kdy budou představeny.

Mezi mnohem zajímavější informace však patří čerstvá zpráva od Evana Blasse, který informoval o tom, že předobjednávky telefonů nové řady OnePlus 9 budou otevřeny již 23. března. První kupující navíc budou moci k novému smartphonu získat zdarma také bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Z. Blass uvedl, že nabídka bude platit jak pro klasickou variantu (OnePlus 9), tak pro nejvyšší model (OnePlus 9 Pro). Není ale jasné, zda bude tato akce dostupná ve všech zemích, kde se budou tato dvě zařízení prodávat.

Sluchátka se však budou lišit. Pro zájemce o OnePlus 9 budou připravena klasická sluchátka OnePlus Buds Z, zatímco zákazníci, kteří si předobjednají OnePlus 9 Pro získají speciální edici sluchátek Stevena Harringtona.

OnePlus 9 bude vybaven 6,5palcovým Full HD+ 120Hz displejem, chybět nebude ani Qualcomm Snapdragon 888 doplněný o 8GB RAM (LPDDR5), 128GB úložiště UFS 3.1, 48Mpx primární fotoaparát a 4 500mAh baterii s podporou rychlého 65W nabíjení. OnePlus 9 Pro se pochlubí o něco větším 6,7palcovým LTPO AMOLED 120Hz displejem, chybět nebude Snapdragon 888 spárovaný s 12 GB RAM a 128GB úložištěm, na zadní straně najdeme čtyřnásobný fotoaparát (který OnePlus dodal výrobce Hasselblad) a opět 4 500mAh baterii s podporou 65W nabíjení.

Třetím telefonem deváté řady bude OnePlus 9R, o němž toho ale prozatím víme nejméně, velmi pravděpodobně však bude obsahovat čipovou sadu Snapdragon 870 společnosti Qualcomm a jeho cena by měla být ze všech modelů nejnižší.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.