Foto: redakce

Kamera do bytu hlídá nejen během dovolené

Rádi byste měli přehled o tom, co se u vás doma děje, když tam právě nejste? Jistota, že nedochází zrovna k návštěvě nezvaných hostů, je prostě k nezaplacení. Nejen tehdy, když odjedete na letní nebo zimní rekreaci, ale i ve chvílích, kdy jste na výletu mimo město. Moderní elektronika dělá skvělé pokroky, můžete tedy být vždy o krok před nenechavci. A ještě jako bonus sledovat kočku nebo psa, jak se chovají, když si myslí, že na ně nevidíte. Jednoduchá instalace i bez kabelů, nepřetržitý dohled, seznamte se s moderními kamerami!

Nenápadnost je jejich druhé jméno

Umí se skvěle maskovat, na první pohled je i cvičené oko těžko identifikuje. Tváří se tak nenápadně, jako by šlo o běžnou součást bytu, která vlastně nebudí zvláštní pozornost. Kamera do bytu může mít mnoho zajímavých podob. Připomíná brýle, ale dokáže se tvářit i jako kouřové čidlo nebo radiobudík. Záleží na preferencích, protože nabídka je mimořádně pestrá. Nástěnné hodiny, propiska nebo další drobnosti, které najdete v každém obydlí? Nenápadnost je klíčová, když přijde lupič, musí být nahrán spolehlivý záznam – ať už půjde o snímek ve vysokém rozlišení nebo krátké video. Jak jistě potvrdí každý profesionální vyšetřovatel zločinů, důkazních materiálů není opravdu nikdy dost!

Moderní zařízení s minimálním odběrem

S účtem za elektřinu si skutečně starosti nedělejte, kamery mají naprosto minimální odběr a na fakturách to rozhodně nepoznáte. Nastavení je pak otázkou krátké chvilky, díky důmyslné mobilní aplikaci si můžete všechny detaily řídit přes svůj smartphone. Když pak zařízení propojíte jednoduše s Wi-Fi, můžete si přenášet video přímo do mobilu. Nezáleží na tom, kam právě odjíždíte. Strážce, který nikdy nespí a nepotřebuje svačinu, je už připravený do akce! Více informací o tomto tématu najdete na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.