Foto: se svolením Microsoft

Killer Instinct bude na Xboxu a ve službě Steam zdarma

Od debutu hry Killer Instinct, která vyšla exkluzivně pro Xbox One, uplynulo už 10 let. Skvělou zprávou je, že třetí díl série těchto bojových her se brzy stane free-to-play. Základní verze hry nabídne jednoho bojovníka zdarma, který se bude každý týden měnit, přístup k režimům pro jednoho hráče a další. Vyzkoušet si ji budete moci na všech platformách, kde je Killer Instinct k dispozici, tedy na Xbox Series X/S, Xbox One a PC.

Vývojářské studio Iron Galaxy také prozradilo, že hráči si budou moci zakoupit výroční edici Killer Instinct za 30 dolarů. Ta bude obsahovat každého z 29 bojovníků, veškerý prémiový obsah pro hru, XP booster, sváteční doplňky a další. Výroční edice nahradí Definitive Edition na konzolích Xbox a PC (tj. prostřednictvím aplikace Xbox nebo obchodu Microsoft Store).

Za zmínku také stojí, že Iron Galaxy z výroční edice brzy uvolní také další obsah, a to aplikaci, která nabídne rozhovory s vývojáři, koncepty a také přístup k původním dvěma hrám Killer Instinct. Uživatelé, kteří vlastní digitální kopii Definitive Edition, si však budou moci uvedený obsah stáhnout i poté, co Iron Galaxy tuto verzi hry zruší.

Majitelé jakékoli verze Killer Instinct na Steamu získají bezplatný upgrade na výroční edici. V rámci této změny přestane společnost Iron Galaxy prodávat jednotlivé bojovníky, takže pokud chcete mít přístup ke kompletní sestavě, budete si muset pořídit výroční edici nebo hrát Killer Instinct přes Game Pass, protože jde o hru vydanou společností Microsoft. Přesto budete mít stále přístup ke všem dříve zakoupeným hrám.

Společnost Iron Galaxy neuvedla, kdy konkrétně se výroční edice objeví a kdy bude základní hra zdarma. Studio tvrdí, že je ve fázi finálního testování. Ačkoli Killer Instinct nepatří mezi v současné době nějak zvlášť skloňované herní tituly, vzhledem k současné renesanci bojových her je možná nejvhodnější doba jej oživit.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.