Foto: se svolením Konami

Konami 19. října odhalí pokračování hororové série Silent Hill

Téměř deset let od vydání poslední hry Silent Hill (pokud nepočítáme hratelný teaser P.T.) je společnost Konami konečně připravena odhalit, na co se můžeme v této sérii dále těšit. Konami prozradí „nejnovější update” během streamu 19. října, který začne ve 23 hodin našeho času.

Vydavatel oznámil stream ve svém tweetu, který rovněž obsahuje odkaz na placeholderovou webovou stránku Silent Hill. Pravděpodobně tam budete moci stream sledovat.

Zdá se, že se chystá minimálně jedna nová hra. Jak píše Video Game Chronicle, skladatel Akira Yamaoka a Masahiro Ito, výtvarný ředitel prvních tří her, se podělili o zprávu o chystaném streamu a oba již dříve naznačili, že pracují na novém titulu Silent Hill.

Mezi další projekty hororové značky Silent Hill, na kterých se údajně pracuje, patří epizodická, příběhově zaměřená série a hratelný teaser v duchu P.T.

Mezitím se na obzoru možná objeví třetí film Silent Hill. Christophe Gans, který v roce 2006 režíroval první film a podílel se na jeho scénáři, letos uvedl, že dokončil scénář k dalšímu filmu. Gans tento měsíc také naznačil, že Konami pracuje na několika hrách Silent Hill. Je pravděpodobné, že se o nich brzy dozvíme více – snad tedy již ve zméněném streamu, a doufejme, že Konami přivede zpět i psychologickou hororovou hru P.T.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.