Foto: se svolením Samsung

Konec neustálých odkladů? Samsung Galaxy S21 FE by měl vyjít už začátkem ledna

Samsungu Galaxy S21 FE proslul ještě před svým vydáním – a to zejména neustálými odklady. Ačkoli jde o jeden z nejočekávanějších smartphonů roku 2021, letos už se ho nedočkáme. A přestože úniků o jeho údajném datu vydání už se objevilo nespočet, nové stále přibývají.

Podle nejnovějších informací bychom se tohoto telefonu s téměř stoprocentní jistotou měli dočkat v průběhu ledna. Objevují se dokonce hlasy, které mluví o tom, že by společnost Samsung k představení tohoto netrpělivě očekávaného zařízení mohla využít vlastní keynote Together for Tomorrow, která proběhne v rámci veletrhu CES 2022.

Novinka přitom měla přijít již v srpnu, poté byla odložena na říjen. Nicméně i leaker @evleaks mluví o uvedení na začátku ledna, konkrétně 4. ledna. Tato informace je přitom v souladu s dříve uveřejněným tweetem, který v listopadu zveřejnil Jon Proser. Ten v něm totiž tvrdil, že Galaxy S21 FE bude na trh uveden 11. ledna, což by bylo týden od představení.

A o stejném datu mluví také další klíčová indicie – když se podíváte na dosud zveřejněné snímky Galaxy S21 FE, můžete si všimnout, že na displejích je čas shodně nastaven na 12:45 hodin a datum na úterý 11. ledna. Je proto velmi pravděpodobné, že právě tato informace zcela jasně odkazuje k nějakému zásadnímu datu (pravděpodobně uvedení na trh).

Očekáváme, že Samsung Galaxy S21 FE dorazí se stejnou cenovkou jako jeho předchůdce, ale měli bychom se dočkat lepší výbavy.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.