Zdroj: resourcingedge.com

Konspirační teoretici odhalili schéma 5G čipu přítomného v očkovací vakcíně, ve skutečnosti jde o pedál ke kytaře

Sociální sítě a internet obecně vytvořily nechtěně vhodný systém pro šíření konspiračních teorií a události posledního roku v čele se zaváděním 5G sítí a onemocněním Covid-19 jim následně dodaly palivo. Jedním z hitů konspiračních teoretiků je spojení dvou výše zmíněných témat s evergreenem v podobě očkování, které nutně lidské populaci škodí.

https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/pgn37pwnxu236eolkpyo.jpgVirálním příspěvkem posledních dní se stal diagram elektrického obvodu, který má být uniklým plánem Billa Gatese a jeho přisluhovačů na tajný čip. Ten se pomocí domnělé vakcíny dostane do těla nic netušících pacientů. Podle originálního příspěvku jde o objev ruských vědců, kterým se podařilo tento čip z vakcíny společnosti Pfizer získat. Jendnoduchost tohoto příspěvku ukazuje, čemu všemu jsou lidé schopni na internetu uvěřit.

Ve skutečnosti se jedná o schéma zapojení kytarového pedálu, konkrétně tedy Boss MT-2 Metal Zone. Toto zařízení neslouží k ovládnutí lidské mysli ani k přesnému stopování jednotlivců, ale k tomu, aby zvýraznilo vysoké nebo nízké tóny vaší kytary, což pomáhá dosáhnout kovového zkreslení.

Zdá se, že stopy obrázku vedou do Rumunska, kde měl obrázek vzniknout jako vtip, avšak v rámci sdílení příznivců konspiračních teorií, se rychle stal zaručenou informací. Ačkoliv se tento konkrétní případ může zdát být banální a úsměvný, konspirační teorie jsou reálným problémem. V americkém státě Wisconsin zadržela police zdravotní sestru, která úmyslně znehodnotila 500 dávek vakcíny. Při výslechu uvedla, že věřila tomu, že jejich znehodnocením lidem pomůže, protože vakcína podle jejího přesvědčení mění lidskou DNA.

Zdroj: gizmodo.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.