Foto: se svolením Microsoft

Konzole Xbox oslaví 20. narozeniny, Microsoft překvapil průsvitným příslušenstvím

15. listopadu oslaví společnost Microsoft 20. narozeniny první konzole Xbox. Čím uživatele k tomuto jubileu překvapí? Stylově. Vydá totiž několik průsvitných doplňků, včetně ovladače Xbox Series X/S, které svým designem odkazují k průhledným ovladačům dodávaným s původní sadou Xboxu. Ačkoli je pravděpodobné, že nový ovladač většině uživatelů připomene spíše ikonický ovladač Atomic Purple pro konzoli N64.

Chválíme Microsoft za to, že nechal vnitřní komponenty stříbrné, díky čemuž jsou lépe vidět. Zelená barva, která je pro značku typická, přitom byla použita na detaily, například včetně zadních úchytů. Celkově ovladač působí velmi zdařile a pochopitelně funguje naprosto stejně jako kterýkoli jiný ovladač Xbox, který si můžete od společnosti Microsoft koupit. Budoucí majitelé tak mohou očekávat klasické připojení přes Bluetooth pro spárování s PC a mobilními zařízeními, mapování tlačítek a lepší D-Pad, než jaký najdete na ovladačích minulých generací Xboxu.

Ovladač 20th Anniversary Special Edition je již možné předobjednat na Microsoft Store za 69,99 dolarů. Od 15. listopadu bude k mání i u dalších prodejců.

Microsoft však kromě ovladače ke 20. výročí první konzole Xbox plánuje vydat také Stereo Headset, který se bude prodávat také za 69,99 dolarů. Ačkoli i ten kopíruje průsvitný design, nedrží se jej do takové míry jako ovladač. Přesto i tak vypadá velmi slušně a je stylovým hráčským doplňkem.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.